YT Tasty - шаблон joomla Продвижение
Печать

Дикий сруб в Украине

Опубликовано в Дома-срубы.

 

Дикий зруб (дикий сруб).

Будинки з дикого зрубу (дома из дикого сруба) будувались в Україні з давніх часів, оскільки дерево в наших лісових краях було найдоступнішим матеріалом для будівництва і по суті - єдиним. Від покоління до покоління передавалися тонкі навички створення особливої краси дерев'яних будівель. Багаті художні можливості цього матеріалу виводили його на перше місце у будівництві житлових будинків.

Не останню роль тут грала і відносна дешевизна,повсюдна доступність, міцність і довговічність. Важливим було і те, що дерев'яні будівлі можна було зводити в короткі терміни.

Останнім часом стали активно відроджуватися традиції ручної рубки будинків (дома из дикого сруба). Дерев'яні будинки, зрубані вручну,складають серйозну конкуренцію сучасним технологіям і будівельним матеріалам, які використовуються на сьогодні при будівництві заміських будинків.

При будівництві будинків у такий спосіб використовують колоди великого діаметру (23 - 55 см). Обробка колод здійснюється вручну і дозволяє зберегти зовнішній шар деревини, не порушуючи її структуру, що, у свою чергу гарантує довговічність колоди. Технологія рубки диких зрубів (дикий сруб) досить складна і проходить у декілька етапів.

 1. Перший етап - відбір колод однакового діаметру, що надалі дозволяє зберегти верхній шар в процесі обробки і забезпечити рівномірну усадку зрубу.
 2. На другому етапі колоди обробляються (окоровуються і обстругуються), після чого в колодах вирізуються подовжні пази і чаші.
 3. Після завершення монтажу зрубу колоди шліфуються зсередини і зовні, обробляються захисним складом.

Переваги будинків з дикого зрубу:

 • Висока якість будівництва

Забезпечується за рахунок відбірного лісу і роботи досвідчених майстрів, які використовують технології, перевірені часом.

 • Відмінна звуко- і теплоізоляція

Забезпечується за рахунок використання колод великих діаметрів.

 • Довговічність

Завдяки ручній рубці сокирою, а також використанню інших інструментів вдається максимально зберегти цінні властивості деревини, що є гарантією довговічності колоди.

 • Привабливий зовнішній вигляд

Природна фактура дерева надає будові стильність і елегантність і не потребує обробки, що дозволяє заощадити засоби на обробних роботах.

 • Екологічність

Будови з колод практично не містять хімічних речовин (виключення - спеціальне захисне просочення), що робить будинки ручної рубки (дома из дикого сруба) дуже комфортними для проживання.

Вартість дикого зрубу (дикий сруб цена).

Рубаємо зруби будь-якої складності, по готових проектах і по проектах замовника.

Ми пропонуємо:

 • Доступні ціни.
 • Будівництво будинків з якісної деревини, заготовленої в Карпатах.
 • Складання зрубів професійними бригадами.
 • Швидке і якісне будівництво будинків.

 

Статьи

Купить сруб в Киеве.
Дикий сруб в Киеве.
Цена сруба в Киевской области.

Строим срубы

Строим деревянные дома и бани из дикого сруба, бруса, бревна с доставкой в Киев и Киевскую область. Низкая цена, высокое качество рубки. Завершенные работы.

Полезная информация

Дикий сруб, ручная рубка.
Строим срубы в Киеве.
Лучшая цена сруба.